Skocz do zawartości

Prezydent Donald Trump - wydarzenia


ilya_

Rekomendowane odpowiedzi

A w ogóle @mcpear, to miałem juz wcześniej wspomniec - coraz lepiej piszesz. We wcześniejszych latach średnio Cię kojarzyłem, ale ostatnimi czasy Twoje posty zaczęły się rzucac w oczy. Są bardzo zimne, bezemocjonalne i logiczne. Just the way I like it :) Nawet ja tak nie potrafię.

Zawsze jak Cię czytam to przychodzi mi na myśl Spock ze Star Trek'a - "It's only logical.."....Albo , w momencie w którym Spock pytany o to dlaczego nie ulega stresowi i emocjom nawet w najbardziej stresujących i emocjonujących sytuacjach odpowiadał - "Would it help?".. :)

Keep up the good work. Zresztą, jeśli juz o tym myślę, to @Xarthisius tak samo. Tez ma zawsze dobry contribiution. Takich ludzi jak Wy trzeba w necie więcej.

 

  • Dziękuję! 1
  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, katlia napisał:

Welcome back, rzecze!

Thank you! Zycie toczy się dalej, a ze do mojej wcześniej przepowiedzianej amerykańskiej rewolucji coraz blizej.... to tak pomyślałem ze się zaloguję aby trzymac rękę na pulsie ;)  Czytam, nadrabiam tygodniowe zaległości, mam nadzieję, ze u Was wszystko okay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rzecze1 napisał:

Thank you! Zycie toczy się dalej, a ze do mojej wcześniej przepowiedzianej amerykańskiej rewolucji coraz blizej.... to tak pomyślałem ze się zaloguję aby trzymac rękę na pulsie ;)  Czytam, nadrabiam tygodniowe zaległości, mam nadzieję, ze u Was wszystko okay.

U nas OK. Maz mial Covid ale nie chorowal bardzo i nawet byl dawca plazmy. Cztery osoby dostana przez niego pomagajaca terapie. W Denver sa oczywiscie protesty, ale po pierwszej nocy raczej spokojne, rzeczowe i spoko. Policja  po tym pierwszym dniu dolaczyla sie do protestow i zrobili tego marsz :) Szykuja sie spore zmiany w przepisach vis-a-vis policji, juz reprezentanci dyskutuja o mozliwych nowych prawach. Moze cos naprawde konkretnego i dobrego z tego wszystkiego wyniknie. Co do trumpa, on tak sie kompromituje codziennie ze nawet nie chce mi sie z niego wysmiewac bo zrobilo to sie nudne. Jako demokratka Biden nadal mnie niepokoi (nigdy nie bylam wielka fanka) bo wydaje sie momentami starym, clueless i ze sklonnoscia do naprawde glupich wypowiedzi. Widze tez malo entuzjazmu co do jego kandydatury, chociaz Covid jednak zmienil realia kampanii wiec kto wie, moze byloby lepiej gdyby byla bardziej normalna kampania?
A dzisiaj mielismy taki sztorm ze w okolicy wiatr wyrwal ogromne 90-cio letnie drzewa i moja ulica wyglada jak po tornado. 2020 nie przestaje zadziwiac. Czas apokalipsy. 

 

Edytowane przez katlia
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biden jest chodzaca porazka ale przy konkurencie wyglada jak mistrz swiata. I rzecze1 - nie wiem czy widziales ale tam bylo podwojne zaprzeczenie... 

Ostatnio bylem nad jeziorem posrodku niczego, co trzeci dom ma flage przed domem i nie  jest to star spangled banner...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...