Skocz do zawartości

Przesiadka w Amsterdamie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najtańszy bilet jaki udało mi się wyrwać z Nowego Jorku do Dublina był za 144 $ , to nie żart. Było to z lotniska Stewart International położonym niecałą godzinę drogi od NY , dokąd dowożą regularnie busy. Tak samo można znaleźć w drugą stronę . Był to lot Norwegianem, tak więc polecam mieć oko na to połączenie. Pozostaje jeszcze kwestia połączenia z polski do Dublina, no ale i tak koniec końców taka cena jest smieszna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Robal napisał:

Najtańszy bilet jaki udało mi się wyrwać z Nowego Jorku do Dublina był za 144 $ , to nie żart. Było to z lotniska Stewart International położonym niecałą godzinę drogi od NY , dokąd dowożą regularnie busy. Tak samo można znaleźć w drugą stronę . Był to lot Norwegianem, tak więc polecam mieć oko na to połączenie. Pozostaje jeszcze kwestia połączenia z polski do Dublina, no ale i tak koniec końców taka cena jest smieszna. 

Kolezanka ma bilet z NY do Dublina wlasnie na koniec listopada, zaplacila $129. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, margherita_s napisał:

Kolezanka ma bilet z NY do Dublina wlasnie na koniec listopada, zaplacila $129. 

no to pogratulować okazji :) Zawsze można znaleźć coś w dobrej cenie bo jest wiele mozliwości połączeń. Przy okazji jakie search engine'y polecacie ? Ja korzystam tylko ze Skyscannera bo innym nie ufam i wole korzystać ze sprawdzonej wyszukiwarki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Robal napisał:

no to pogratulować okazji :) Zawsze można znaleźć coś w dobrej cenie bo jest wiele mozliwości połączeń. Przy okazji jakie search engine'y polecacie ? Ja korzystam tylko ze Skyscannera bo innym nie ufam i wole korzystać ze sprawdzonej wyszukiwarki. 

Najczesciej Skyscanner wlasnie albo Kayak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
Godzinę temu, bloczek2 napisał:

Doczytalem, ze moj lot (KL601) w strefie Economy nie posiada.... gniazdek zasilajacych ani nawet USB!!!!

 

To prawda? :D

 

Po Dreamlinerze LOTu myslalem, ze to standard jest :D 

Patrzac na dzisiejszy lot - jest operowany na 747-400 a to praktycznie najstarsze samoloty w ich flocie ktore sa wycofywane (ja pracuje dosc blisko z KLMem, bede u nich w Marcu) tak wiec na 99.99% to prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bloczek2 napisał:

Doczytalem, ze moj lot (KL601) w strefie Economy nie posiada.... gniazdek zasilajacych ani nawet USB!!!!

 

To prawda? :D

 

Po Dreamlinerze LOTu myslalem, ze to standard jest :D 

B747 wyposażeniem i wnętrzem są zbliżone do zajezdzonych na śmierć autobusów PKSu. ;) 

United już w tamtym roku (2017?)miał je wszystkie wycofać, produkcja A380 zbliża się do finału. Pomału kończą się czasy wielkich maszyn i ogromnych hubów a dobra zmiana wciąż twardo upiera się przy CPK gdzieś w polu i obsłudze 100 mln pasażerów rocznie. Mam nadzieje ze straca wladze zanim zdążą utopic w tym poronionym pomysle jakies wieksze pieniądze. :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, katlia napisał:

Pomalu koncza sie czasy przyjemnego latania... no chyba ze ma sie pieniadze na business/first class. :(

 

Coraz trudniej też użyć punktów na "przekwalifikowanie" do klasy biznes. Pierwszeństwo mają pasażerowie którzy zapłacili za bilet pieniędzmi i członkowie różnorakich klubów. Dwa razy ostatnio tak nas urządzili - mieliśmy lecieć biznes i cofnęli nas do economy. Punkty zwrócono, ale co z tego? Ja po 4 godzinach lotu nie czuję nóg i doopy :( W październiku chcemy zwiedzać Izrael i Jordanię, mam gdzieś wysokie ceny, płacimy za biznes. Wolę zaoszczędzić na hotelach, tym bardziej że ceny hoteli w Izraelu do najtańszych nie należą - zdecydowaliśmy się w końcu obczaić AirBnB. Ma ktoś doświadczenie z AirBnB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...