Skocz do zawartości

Przesiadka w Amsterdamie


Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, katlia napisał:

Pomalu koncza sie czasy przyjemnego latania... no chyba ze ma sie pieniadze na business/first class. :(

Szkoda mi będzie A380. Lecialem nim w grudniu, pierwszy raz mi sie trafiło. Lecialem juz chyba wszystkim co teraz lata w liniach ale 380 jest ze wszystkich najcichszy i ma chyba najwiecej miejsca w Economy. Do krasnali nie naleze a ciasnoty nie odczulem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 129
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
3 godziny temu, Jackie napisał:

zdecydowaliśmy się w końcu obczaić AirBnB. Ma ktoś doświadczenie z AirBnB?

Ja kilka razy zatrzymywalam wie w AirBnB - w Washington DC, na Manhattanie, w Paryzu. Generalnie mialam dobre wrazenia, i uwazam ze warto wyprobowac. Czytaj uwaznie reviews. 

Notabene, good for you ze polecisz business do Izraela. Takie dlugie loty sa szalenie meczace, ale nie w business class !! A international business class jest super: mozesz sie normalnie polozyc, jedzenie dobre, wina lepszej jakosci -- elegancja francja :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B747 wyposażeniem i wnętrzem są zbliżone do zajezdzonych na śmierć autobusów PKSu.  
United już w tamtym roku (2017?)miał je wszystkie wycofać, produkcja A380 zbliża się do finału. Pomału kończą się czasy wielkich maszyn i ogromnych hubów a dobra zmiana wciąż twardo upiera się przy CPK gdzieś w polu i obsłudze 100 mln pasażerów rocznie. Mam nadzieje ze straca wladze zanim zdążą utopic w tym poronionym pomysle jakies wieksze pieniądze. 
 



Sounds good .... ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sluchajcie, jak wyglada sytuacja z odprawą online, ktora moge zrobić 24h przed wylotem.

Odprawiam sie, wybieram przy tym miejsca, jest ok.

Przyjezdzam na lotnisku w Wiedniu i... co? Jest nas czworka, a tylko dwie osoby maja bagaz rejestrowany.

Te osoby jak rozumiem idą nadać bagaż, a co z resztą?
 

To moj drugi lot w zyciu, stad glupie pytania :D 
 

Kiedy dostajemy boarding pass?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minutes ago, kzielu said:

Boarding pass dostajesz przy odprawie on-line - drukujesz go.

Ta co nie ma nadanego i ma boarding pass moze napierac prosto do wlasciwego gate'u...


 

Precyzyjniej: „drukujesz go o ile potrzebujesz”. Odprawa online umożliwia otrzymanie boarding passu na smartfona. W IPhone zapiszesz go w Wallet i będzie dostępny offline. W Androidzie tez zapewne jest taka opcja. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mcpear napisał:

Precyzyjniej: „drukujesz go o ile potrzebujesz”. Odprawa online umożliwia otrzymanie boarding passu na smartfona. W IPhone zapiszesz go w Wallet i będzie dostępny offline. W Androidzie tez zapewne jest taka opcja. :)

Prawda w sumie. DL kiedys nie dawala mobile passow na loty non-domestic ale to chyba juz sie zmienilo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to odprawiam się online, każdy w swoim iPhonie ma w Wallecie boarding pass, dwie osoby idą bezpośrednio do swojego gate, natomiast pozostałe dwie z rejestrowanymi bagażami oprócz nadania ich, wykonują to samo, co reszta?
A na jakim etapie otrzymujemy ten tradycyjny bilet?
Czy może w ogóle nie otrzymujemy?:)

Nie mogę sobie przypomnieć, kiedy to się stało gdy leciałem LOTem WAW-LAX


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...