Skocz do zawartości

Przesiadka w Amsterdamie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Dnia 24.02.2019 o 19:51, Jackie napisał:

Ma ktoś doświadczenie z AirBnB?

Ja od jakiegos czasu bookuje praktycznie wszystko na airbnb. W samym 2018 korzystalam z airbnb w NYC, Philly, Miami, Orlando czy Barcelonie. Czytaj reviews, ja osobiscie mega polecam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sama z Airbnb nie korzystalam osoboscie, ale moj brat jak podrozowal po USA w 2017 zaczal to testowac bo w wiekszosci ceny byly nizsze niz hotel. W  2018 tez glownie tam bookowali, wiem ze na pewno spali na airbnb w San Diego, LA, NYC, Chicago, Salt Lake City i chyba gdzies na Florydzie. I podobalo im sie, w wiekszosci wszystko sie zgadzalo z opisem, chyba tylko w Chicago bylo zdaje sie troche brudno i smierdzialo babcia ale tam zbyt dlugo zwlekali przy zarezerwowaniu i niestety musieli sie cena kierowac jesli chcieli miec w miare dobra lokalizacje I takie cus im sie ostalo (studencki budzet i te sprawy). Generalnie bardzo polecaja I sobie chwala te Airbnb ale moj maz np mowi ze by sie bal tak do kogos do domu isc po tym jak byla ta afera z zamordowana dziewczyna przez wlasciciela airbnb u ktorego spala.

pardon, to byl security guard (sic!) ktory Ja zamordowal. A dziewczyna btw miala polskie korzenie sadzac po nazwisku.

https://www.miamiherald.com/news/local/article223476120.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ilon napisał:

Ja od jakiegos czasu bookuje praktycznie wszystko na airbnb. W samym 2018 korzystalam z airbnb w NYC, Philly, Miami, Orlando czy Barcelonie. Czytaj reviews, ja osobiscie mega polecam. 

 

Dzięki! :) Ja lubię planować miesiące naprzód, dziś zacznę sprawdzać co AirBnB ma do zaoferowania w Tel-Avivie, Jerozolimie i Eilat :)

 

6 godzin temu, Patipitts napisał:

ale moj maz np mowi ze by sie bal tak do kogos do domu isc po tym jak byla ta afera z zamordowana dziewczyna przez wlasciciela airbnb u ktorego spala.

pardon, to byl security guard (sic!) ktory Ja zamordowal. A dziewczyna btw miala polskie korzenie sadzac po nazwisku.

https://www.miamiherald.com/news/local/article223476120.html

 

:( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patipitts, ale w airbnb mozesz zaznaczyc ze chcesz „caly” apartament a nie pokoj u kogos. Wtedy najczesciej nie widzisz wlasciciela - wynajmowalam tak mieszkania w roznych miejscach (W najrozniejszych mistach w stanach, w meksyku czy puerto rico czy kilku europejskich miastach) i jeszcze nigdy (Nigdy! ) nie spotkalam wlascicieli. 

Klucze albo byly w key boxie, albo w lobby jezeli byl to apartamentowiec. Ja osobiscie bardzo polecam! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.02.2019 o 11:33, Patipitts napisał:

ale moj maz np mowi ze by sie bal tak do kogos do domu isc po tym jak byla ta afera z zamordowana dziewczyna przez wlasciciela airbnb u ktorego spala.

pardon, to byl security guard (sic!) ktory Ja zamordowal. A dziewczyna btw miala polskie korzenie sadzac po nazwisku.

https://www.miamiherald.com/news/local/article223476120.html

Pamietam ta akcje, ale jakby nie patrzec jak jestes w niewlasciwym miejscu, o niewlasciwym czasie i spotkasz jakiegos psychola to bez znaczenia czy wynajmujesz airbnb, czy 5* hotel. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ilon napisał:

Pamietam ta akcje, ale jakby nie patrzec jak jestes w niewlasciwym miejscu, o niewlasciwym czasie i spotkasz jakiegos psychola to bez znaczenia czy wynajmujesz airbnb, czy 5* hotel. 

True, ja sie zgadzam ze nie powinno sie panikować bez powodu. Moj maz jest wlasnie taki panikarz i jego to w życiu do zadnego hostelu bym nie zaciągnęła, a jak wybieramy np hotel to nie pójdzie tam gdzie nie ma np duzo aut na podjeździe :p za duzo tv sie naoglądał :p

20 godzin temu, agatenka napisał:

Patipitts, ale w airbnb mozesz zaznaczyc ze chcesz „caly” apartament a nie pokoj u kogos. Wtedy najczesciej nie widzisz wlasciciela - wynajmowalam tak mieszkania w roznych miejscach (W najrozniejszych mistach w stanach, w meksyku czy puerto rico czy kilku europejskich miastach) i jeszcze nigdy (Nigdy! ) nie spotkalam wlascicieli. 

Klucze albo byly w key boxie, albo w lobby jezeli byl to apartamentowiec. Ja osobiscie bardzo polecam! 

Oczywiscie ja to rozumiem ;) brat mi mówił ze najcześciej nie było wlascicieli w ogole. Ale moj maz to i tak jakos dziwnie na to patrzy, w sensie ze nie ufa tym „nowym wynalazkom” :p nie przetłumaczysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.02.2019 o 00:38, Jackie napisał:

 

Dzięki! :) Ja lubię planować miesiące naprzód, dziś zacznę sprawdzać co AirBnB ma do zaoferowania w Tel-Avivie, Jerozolimie i Eilat :)

 

 

:( 

Rok temu w Tel-Avivie i Jerozolimie w trakcie wyjazdu mieszkałem za pośrednictwem AirBnB. Trafiły nam się całkiem fajne miejsca niemal w samym centrum i blisko morza. W Eilacie zadecydował mój żołądek, bo przed powrotem do kraju miałem ochotę zjeść śniadanie i trafiliśmy na całkiem sympatyczny hotel po za miastem, ale za to przy samej rafie. Śniadanie również mnie nie rozczarowało i w tym roku ze znajomymi wróciliśmy do tego samego obiektu,  a kolega był zadowolony, że ma blisko do nurkowania.

 

Dnia 24.02.2019 o 22:19, andyopole napisał:

B747 wyposażeniem i wnętrzem są zbliżone do zajezdzonych na śmierć autobusów PKSu. ;) 

United już w tamtym roku (2017?)miał je wszystkie wycofać, produkcja A380 zbliża się do finału. Pomału kończą się czasy wielkich maszyn i ogromnych hubów a dobra zmiana wciąż twardo upiera się przy CPK gdzieś w polu i obsłudze 100 mln pasażerów rocznie. Mam nadzieje ze straca wladze zanim zdążą utopic w tym poronionym pomysle jakies wieksze pieniądze. :(

 

Teraz nie jest CPK na tapecie, tylko inwestycja w lotnisko w Radomiu, bo w końcu tak jest bliżej do Afryki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...