Skocz do zawartości

DV 2020 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, Pawex1972 napisał:

Wielkie dzięki  :) Uffffff. Koszt tłumaczenia wszystkich dokumentów dla rodziny cztero osobowej byłby dość duży. 

Dla pewnosci poczekaj na opinie innych forumowiczów. Ja napisalem z głowy, czyli z niczego. Nigdy nie przerabialem osobiście tego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 957
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
17 godzin temu, andyopole napisał:

Dla pewnosci poczekaj na opinie innych forumowiczów. Ja napisalem z głowy, czyli z niczego. Nigdy nie przerabialem osobiście tego tematu.

https://pl.usembassy.gov/pl/visas-pl/immigrant-visas-pl/diversity-visa-program-pl/

Chyba nie musimy czekać. Ambasada o tym jasno napisała. ( Na dole strony). Doszukałem się odpowiedzi. Może komuś też się przyda ten ślad. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://pl.usembassy.gov/pl/visas-pl/immigrant-visas-pl/diversity-visa-program-pl/
Chyba nie musimy czekać. Ambasada o tym jasno napisała. ( Na dole strony). Doszukałem się odpowiedzi. Może komuś też się przyda ten ślad. 
Dzięki Paweł.
Mam wątpliwości co do jednego punktu:

"Odpis zupełny aktu małżeństwa (jeśli dotyczy)
Każdy małżonek powinien przedstawić jedną kopię odpisu aktu małżeństwa. Przyjmujemy wyłącznie odpisy zupełne polskich aktów małżeństwa. Odpisy skrócone aktów małżeństwa nie są przyjmowane."

Ja wysłałem do KCC skan jednego odpisu zupełnego aktu małżeństwa. Ciekawe jak to potraktują? Przecież i tak każdy z małżonków ma to samo w tym dokumencie...
Rozumiem, że na spotkanie w ambasadzie ja i żona misimy mieć osobne oryginały do wglądu? Czy ktoś może podpowiedzieć jak to wygląda w praktyce?

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę edytować powyższego posta ale właśnie zauważyłem, że dostaliśmy maila 3 tyg temu :

020EU000XXXXX Further DV Documents Required
KCC DV <KCCDV@state.gov>
śr., 16 paź, 16:54

Rozumiem, że to jest ten mail na którego wszyscy czekają?
Jeśli tak to co teraz  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Duba91 said:

Nie mogę edytować powyższego posta ale właśnie zauważyłem, że dostaliśmy maila 3 tyg temu :


020EU000XXXXX Further DV Documents Required
KCC DV <KCCDV@state.gov>
śr., 16 paź, 16:54

Rozumiem, że to jest ten mail na którego wszyscy czekają?
Jeśli tak to co teraz  :)

Przeczytaj mail i postepuj zgodnie z instrukcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Duba91 said:

Dwa pytania dla pewności, dokumenty odsyłamy na ten mail który tam jest podany oraz czy dołączyć też wypełniony DS-260 ? :) 

Odpowiem pytaniami na pytania...

  1. (To glownie z ciekawosci) Jak nie na adres ze zdania "Send documents only to the kccdvdocuments [at] state.gov email address." to na jaki chcialbys wyslac?
  2. W ktorym miejscu w sekcji "required documents" prosza o dolacznie wypelnionego DS-260?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Xarthisius napisał:

Odpowiem pytaniami na pytania...

  1. (To glownie z ciekawosci) Jak nie na adres ze zdania "Send documents only to the kccdvdocuments [at] state.gov email address." to na jaki chcialbys wyslac?
  2. W ktorym miejscu w sekcji "required documents" prosza o dolacznie wypelnionego DS-260?

ten maila jest nie sformatowany, dla mnie napisany chaotycznie i byle jak, a sekcja "required documents" nawet nie jest w żaden sposób zaznaczona ,wygląda to jak mail ze spamem, a nie instrukcja, stąd moje pytania :) thx! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...