Skocz do zawartości

Pierwsze Kroki W Usa .. (Emigracja) Do San Francisco


mariano85

Rekomendowane odpowiedzi

16 minutes ago, marwin said:

@mcpear - porwe, NIESTETY, ten watek. Ja jakos tego nie rozumiem z cargo area, gdyz sprawdzalismy online i pisze:

Cargo. The Grand Caravan has 31.1 cubic feet of space behind the third-row seats.

W tym samym czasie Subaru Outback (wiem, wiem, juz ktos tu na forum napisal, ze to dla emerytow, niektorzy zwa Les-baru, ale my jestesmy ok z tym) ma 32.5ft^3. Jak to jest k...a mozliwe? Czy naprawde w tym Caravan jest tylko 1 stopa (piszesz o 30cm bagaznika), na 5' szerokosci i na 6' wysokosci, ze nagle sie z tego robi 30ft^3? Czy jest jakies cholerne przeklamanie, gdyz nie wyglada mi to na 6' wysokie auto, a 30ft^3 w Subaru jest calkiem ok. Zyjac z dala od cywilizacji, gdy kazdy jezdzi Pick-upami chcielismy zobaczyc takiego dodga, ale nawet w wypozyczalni nie maja 'w tej chwili', ale beda mieli w sierpniu skoro mamy rezerwacje:(

Znalazlem picture w sieci takiego bagaznika. Ja mam mniej wiecej taki. Tutaj reklamuja siatke do bagaznika ale poglad jak to wyglada bedzie jasny: s-l1600.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Sedone I wlazlo tam 8 osob z walizkami ale tylko na trasie lotnisko - moja wies. Jakies 40 mil.

 Za trzecim rzedem siedzen mam wiecej miejsca niz 30 cm ale nie pojde zmierzyc bo deszcz pada. 

Nie rozumiem problemow z przyjazdem rodzicow. Jakze bym chcial aby moi staruszkowie do mnie przyjechali! Niestety w ich wieku juz sie to nie uda.

 

Trzeba bylo uchola wstawic do tego kufra, mozna by bylo zlapac proporcje…. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marwin - na ostatnie wakacje wziąłem caravana i byłem zaskoczony jak dużo tam się zmieści. 3 dorosłych + 3 dzieci, dwie pełnowymiarowe walizki weszły bez problemu do tej wnęki za trzecim rzędem + chyba dwie podreczne, torby, torebki i siateczki, bez składania foteli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy swego czasu Grand Caravana. Super auto było, tanie ale niezawodne (przynajmniej dla nas). Często jeździliśmy w 6 osób (ja, mąż, syn jako dziecko, brat z żoną i dzieckiem) i szczerze mówiąc to sobie tych walizek tam nie wyobrażam... ale skoro @vlade je tam wcisnął znaczy się da się ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy swego czasu Grand Caravana. Super auto było, tanie ale niezawodne (przynajmniej dla nas). Często jeździliśmy w 6 osób (ja, mąż, syn jako dziecko, brat z żoną i dzieckiem) i szczerze mówiąc to sobie tych walizek tam nie wyobrażam... ale skoro [mention=20138]vlade[/mention] je tam wcisnął znaczy się da się  

Nie mam zdjęcia Caravana, ale mam zdjęcie własnego samochodu w garażu na EWR. Żona myślała, ze chce jej i dzieciom fotkę zrobić a ja tylko chciałem zapamiętać gdzie zaparkowałem. No, ale były dwie duże + dwie podręczne walizki. I to się zmieściło z tylu Caravana bez problemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jackie - tak mi sie przypomnialo, a z ktorego roku ten wasz minivan byl? Bo teraz to sa troche inne. Na studiach, mieszkalem na Grochowie, zaraz obok dealera Chryslera. Tak w 90' latach. I pamietach jak jakiegos gangstera z Pruszkowa zabili, jak to prasa podawala, w luksusowym amerykanskim samochodzie. Znaczy byl to Grand Caravan. I tak sobie teraz mysle, ze ten koles musi przechodzic podwojne katusze po smierci jak juz jego ziomale (chociaz wtedy to okreslenie chyba jeszcze nie wystepowalo) sie pokapowali, ze to do wozenia dzieci bylo zaprojektowane. 

Edytowane przez vlade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, vlade napisał:

@Jackie - tak mi sie przypomnialo, a z ktorego roku ten wasz minivan byl? Bo teraz to sa troche inne.

 

Zabij mnie, nie pamiętam, ale coś koło 2005?

 

54 minuty temu, vlade napisał:

I pamietach jak jakiegos gangstera z Pruszkowa zabili, jak to prasa podawala, w luksusowym amerykanskim samochodzie. Znaczy byl to Grand Caravan.

 

:D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marwin moja tesciowa tez przylatuje, tylko ze w czerwcu. Takze bede mial niezle combo. Zastanawiam sie kto jeszcze sie zdecyduje na przyjazd z Polski, moze co miesiac ktos nowy :D mozliwe, ze ESTA otwiera ludziom ten kierunek na wakacje. Moze to nietypowe, ale moja tesciowa to fajna babka i bardzo dobrze gotuje. Akurat na jej przyjazd sie nawet ciesze :) Corka mi sie w kwietniu rodzi, wiec pewnie obie chca wnuczke poznac 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...