Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zerwałem  ostatni owoc z gruszki. Natomiast dziś w nocy przyśniło mi się że ktoś zerwał wszystkie jabłka z mojej jabłoni. Jeszcze zbyt ciemno żeby iść sprawdzić ale coś mi się widzi że ten przykry sen spowodowała zbyt późno zjedzona kolacja. :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklepy w USA już się przygotowują do Black Friday. Upatrzyłem sobie pewną piłę w Lowe's. Do niedawna figurowala cena $279 jako "sale" po obniżeniu o 6% od ceny nominalnej. Od przedwczoraj pila kosztuje już $329. Na Thanksgiving będzie nadzwyczajna okazja, cenę obniżą o 10%. To jest marketing!  :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, pelasia napisał:

Kuzwa, kompletnie zapomnialam, ze black friday nadchodzi. Dopiero co zakupilam sobie laptopa :wacko:

Choc masz racje. Te wszystkie centy to pic na wode...

Dobrych parę lat temu kupowałem laptopa na BF. Miał kosztować jakieś $400+. Poszedłem, bez patrzenia wziąłem z półki, idę do kasy a gość zaczyna skanować nalepki z pudełka bo to karta taka, pamięć taka, itp. Cena ku mojemu przerażeniu doszła prawie do tysiaca, a nie miałem wtedy kasy i czekałem na dobra cenę. Facet widząc strach w moich oczach rzekl: easy i dopiero po wklepaniu wszystkich kodów odjął discount i cena wyszla taka jaka miala być. Uffff...

  • Haha 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, andyopole napisał:

Sklepy w USA już się przygotowują do Black Friday. Upatrzyłem sobie pewną piłę w Lowe's. Do niedawna figurowala cena $279 jako "sale" po obniżeniu o 6% od ceny nominalnej. Od przedwczoraj pila kosztuje już $329. Na Thanksgiving będzie nadzwyczajna okazja, cenę obniżą o 10%. To jest marketing!  :angry:

Andy, kup sobie na ebayu kupon na 10%off , na raise.com gift carte ( tutaj różnie od 2.5 do 5% taniej) plus 2% cash back z raise gdy klikasz przez topcashback i 3% z lowe's.  Po zsumowaniu discount jest niezły a jak jeszcze obniża cos na black friday to juz bedzie prawie jak za darmo ;) 

Troche zabawy ale naprawde przy kupowaniu sprzętów kuchennych zaoszczędziliśmy setki $

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, agatenka napisał:

Andy, kup sobie na ebayu kupon na 10%off , na raise.com gift carte ( tutaj różnie od 2.5 do 5% taniej) plus 2% cash back z raise gdy klikasz przez topcashback i 3% z lowe's.  Po zsumowaniu discount jest niezły a jak jeszcze obniża cos na black friday to juz bedzie prawie jak za darmo ;) 

Troche zabawy ale naprawde przy kupowaniu sprzętów kuchennych zaoszczędziliśmy setki $

Dzięki za wskazówki. Ja nie potrzebuje tej piły ASAP. Historia jest taka: przypadkiem trafiłem na informacje że producent robi recall na te piłę które kupiłem że dwa lata temu. Podobno grozi pożarem. Dali link, trzeba było wypełnić protokół, wziąć zdjęcie tabliczki znamionowej co zrobiłem zgodnie z instrukcją. Tydzień temu przysłali mi czek na 95% ceny, którą zapłaciłem, jeszcze zresztą nie scashowany. No i taki mam wybór, używać tej piły nadal dbając o to żeby po robocie była plug off co i tak robiłem bo pilowałem na podwórku. W razie bardzo mało prawdpodobnego pożaru insurance się wykręci ponieważ producent ma mój adres i dane piły. Żeby ja wrzucić na craiglist nie mam sumienia, dać za darmo komuś z zastrzeżeniem o ewentualnym zagrożeniu niby już łatwiej ale też bym miał skrupuły. Byłem w Lowe's, dziady nie chcą jej przyjąć do recyklingu, w Europie mieliby obowiazek.

Co robić kochana redakcjo?  :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z lżejszych rzeczy. Efekt wolnej soboty.

 

Zrobiłem sałatkę z zielonych pomidorów, których nie miałem sumienia wyrzucić a zjeść tych, ktore sukcesywnie dojrzewaly nie dałbym rady, za dużo. Dodałem trochę różnych ingrediencji i git. Zdjęcie słoików w piekarniku, podczas pasteryzacji.

 

 

 

20191019_193243.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt drugi. Dostało mi się duzo jablek i od przyjaciółek z UK dostałem przepis na ciasto z jabłkami o przewrotnej nazwie "salceson". Nigdy nawet o czymś takim nie słyszałem.

Wyszło zupełnie fajne.

A teraz mam już wolna sobotę a jutro rano tylko upiekę chleb a potem shower, shave  i .... tajemnica.:P 

 

 

 

20191019_193211.jpg

Edytowane przez andyopole
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...