Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, Jackie napisał:

A my za 3 tygodnie lecimy w końcu do Izraela! Dałam radę spakować wszystko na 2 tygodnie dla 2 osób do 3 bagaży podręcznych (mamy prawo do 4 ale zawsze lepiej mieć mniej bagażu IMO) o wymiarach 23X41X51cm, w dodatku każdy nie mógł ważyć więcej niż 7 kilo. Najwięcej z wszystkiego waży nasz sprzęt do snorkelingu (płetw nie zabieramy, wypożyczymy). Pomaga fakt że w naszym AirBnB jest pralka i suszarka. Tym niemniej chodzę dumna jak paw jaka to zaradna jestem :D 

Po powrocie zdam dokładną relację :) 

Szalom Israel!  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym się pochwalić szanownym forumowiczom, że oto właśnie wczoraj nad ranem urodziłam na amerykańskiej ziemi naszego syna! Udało się siłami natury, mimo że duży chłop (4300g) i wszyscy zdrowi :) 

Amerykańską służbą zdrowia jestem rozczarowana, za te pieniądze oczekiwałabym naprawdę czegos więcej, a tymczasem z mojej subiektywnej perspektywy - lepszą miałam opiekę i pobyt przy pierwszym dziecku, gdy rodziłam w Warszawie na Żelaznej. No ale jest ok, jak dobrze pójdzie to jutro wypiszą nas do domu :) pozdrawiamy!

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MeganMarkle napisał:

Chciałabym się pochwalić szanownym forumowiczom, że oto właśnie wczoraj nad ranem urodziłam na amerykańskiej ziemi naszego syna! Udało się siłami natury, mimo że duży chłop (4300g) i wszyscy zdrowi :) 

 

O rety, wielki facet! Gratulacje! 

  • Dziękuję! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, katlia napisał:

Megan! Gratulujemy, i bardzo sie ciesze. Dzisiaj wieczorem wypije szampana za zdrowie calej czworki, ale zwlaszcza, w tej chwili za zdrowie mamy i maluszka. 

Ha ha ha katlia jak zaczniesz pic szampana za te wszystkie mamy i ich rodziny na forum, to w Denver butelek zabraknie ! Ale co tam, powod jest!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, pelasia napisał:

Ha ha ha katlia jak zaczniesz pic szampana za te wszystkie mamy i ich rodziny na forum, to w Denver butelek zabraknie ! Ale co tam, powod jest!

Powod jak najbardziej jest. Ale butelek nie zabraknie bo ja -- ku wstydu narodu :P- mam tak slaba glowe do alkoholu ze po 3 kieliszkach czegokolwiek jestem raczej pod stolem. (No i piwa nie pije bo nie lubie. Czy wiesz jak glupio mieszkajac w Denver:D?)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, katlia napisał:

Powod jak najbardziej jest. Ale butelek nie zabraknie bo ja -- ku wstydu narodu :P- mam tak slaba glowe do alkoholu ze po 3 kieliszkach czegokolwiek jestem raczej pod stolem. (No i piwa nie pije bo nie lubie. Czy wiesz jak glupio mieszkajac w Denver:D?)

Wiem doskonale, bo ja po 2 kieliszkach wina mam bombe, a po 3 to jestem w stanie spedzic troche czasu w toalecie. Juz o mocniejszych drinkach nie wspimne. Piwa rowniez nie pije. W stanie gdzie browarnie na kazdym rogu to az zal. 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...