Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Jackie napisał:

Wyjeżdżamy za chwilę na lotnisko, Izrael czeka! :D Trzymajcie kciuki za dobrą pogodę, zapowiadają niecodzienne burze które już zdążyły porządnie namącić w Egipcie.

Kciuki trzymane. Bon voyage, Jackie.
A za kilka dni my jedziemy do Wloch na 2 tygodnie. Woo-hoo!! 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, ilon napisał:

A ja w przyszlym tygodniu do Polski! Jak sie wszystkie zgralysmy :) 

Sadze ze tanie loty o tej porze roku odgrywaja tu role. We're all cheap. Poza Jackie ktora podrozuje business ;) Szerokiej, spokojnej, drogi, ilon! U nas sniezyca i mam nadzieje ze jednak odlecimy jutro... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, kzielu napisał:

ja w sumie tez - a dokladnie do AMS i pozniej stamtad - po dwoch dniach do WAW. DTW-AMS wiec watpie zebysmy sie zgrali...

Tak jak zawsze latam przez Amsterdam KLM-em tak teraz mi sie udalo upolowac tanie bilety SAS-em. IAD - CPH - KRK. Wylatuje 7go, wracam 22go na tej samej trasie.

15 godzin temu, andyopole napisał:

Nie lecisz czasem przez Portland, OR?    :D

Niestety nie! Ale Andy, niewykluczone ze w 2020/2021 mnie cos pociagnie na te West Coast. Poki co tylko sie zastanawiam i chcialabym jeszcze posiedziec w DC, ale dostalam kilka propozycji i moze w przyszlym, moze nastepnym roku chcialabym sobie troche pomieszkac po drugiej stronie Ameryki. Rozwazam San Diego CA, Seattle WA albo wlasnie Portland OR, ewentualnie Phoenix AZ. Jak macie ochote kochani forumowicze wypowiedziec sie na temat tychze kierunkow - zapraszam do dyskusji :) 

16 godzin temu, katlia napisał:

Sadze ze tanie loty o tej porze roku odgrywaja tu role. We're all cheap. Poza Jackie ktora podrozuje business ;) Szerokiej, spokojnej, drogi, ilon! U nas sniezyca i mam nadzieje ze jednak odlecimy jutro... 

U mnie listopad glownie ze wzgledu na prace, chcialam najlepiej we wrzesniu albo w pazdzierniku, ale nie puscili by mnie na 2 tygodnie. Ale tutaj sie zgodze - nigdy jeszcze tak tanio nie kupilam biletow na trasie z Waszyngtonu do Krakowa. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ilon napisał:

 

Niestety nie! Ale Andy, niewykluczone ze w 2020/2021 mnie cos pociagnie na te West Coast. Poki co tylko sie zastanawiam i chcialabym jeszcze posiedziec w DC, ale dostalam kilka propozycji i moze w przyszlym, moze nastepnym roku chcialabym sobie troche pomieszkac po drugiej stronie Ameryki. Rozwazam San Diego CA, Seattle WA albo wlasnie Portland OR, ewentualnie Phoenix AZ. Jak macie ochote kochani forumowicze wypowiedziec sie na temat tychze kierunkow - zapraszam do dyskusji :)

 

 

Trzymam za slowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, ilon said:

Niestety nie! Ale Andy, niewykluczone ze w 2020/2021 mnie cos pociagnie na te West Coast. Poki co tylko sie zastanawiam i chcialabym jeszcze posiedziec w DC, ale dostalam kilka propozycji i moze w przyszlym, moze nastepnym roku chcialabym sobie troche pomieszkac po drugiej stronie Ameryki. Rozwazam San Diego CA, Seattle WA albo wlasnie Portland OR, ewentualnie Phoenix AZ. Jak macie ochote kochani forumowicze wypowiedziec sie na temat tychze kierunkow - zapraszam do dyskusji :)

Nie wiem jak ważnym elementem podejmowania decyzji jest pogoda. Jeśli brakuje ci deszczu i chciałabyś mieszkać w miejscu gdzie 300 dni w roku pada to Portland albo Seattle powinny być Twoim wyborem:) Może mam pecha ale ile razy tam byłem to zawsze na pogodę narzekałem i zawsze padało. San Diego ma najlepszy klimat z tych miast. Aczkolwiek pustynna gorąc Arizony w połączeniu z niskimi albo wręcz bardzo niskimi kosztami życia powoduje, że Phoenix da się kochać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...