Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, rzecze1 napisał:

Welcome back :)  W której części Wloch byliście? Coś do zarekomendowania?

Napoli - Amalfi - Matera. Wszystko do zarekomendowania, ale jezeli nie znasz Matera to naprawde robi wrazenie. Jedne z 3 najstarszych zyjacych miast na swiecie. (Aleppo i jakies inne sa w tym samym wieku.) Chcemy wrocic do poludniowych Wloch i pozwiedzac te najbardziej poludniowe czesci i Sicilje. Jest sporo do zwiedzenia w tej Europie, no jest... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.11.2019 o 11:08, katlia napisał:

Dawaj znac, to moze sie spotkamy. Co do pogody -- moze byc 15 stopni i slonce, moze byc -10 i sniezyca. Nigdy nie wiadomo. (Ale raczej bedzie malo sniegu albo w ogole nie, temperatura okolo 10 stopni - i mozliwie slonecznie. Znacznie zimniej wieczorem oczywiscie.) 

Dam znac napewno jak cos! 

A ja wczoraj wrocilam z Polski i jakos mi tak smutno. Ale poszlam sobie dzisiaj do roboty, zeby chociaz cos produktywnego zrobic, potem pranie i w sumie tyle. Mialam isc jutro na mecz Redskinsow, ale pies mi zas wczoraj zjadl jakies slodycze i teraz jest chory... 

A co tam u was kochani? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewitaj @ilon! Bez Ciebie to forum drzemie. Jak moja sąsiadka sprzed lat reagowała na kłopoty zdrowotne swoich dzieci: "wy*ra się i mu przejdzie", tak i Twoje piesio jakoś przeżyje nadmiar świeżych polskich slodyczy.

 

Teraz oglądam Manchester City vs Chelsea a uprzednio zapakowałem wędzarnię i w skupieniu oczekuję efektów. 

 

 

20191123_092412.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, andyopole napisał:

Rewitaj @ilon! Bez Ciebie to forum drzemie. Jak moja sąsiadka sprzed lat reagowała na kłopoty zdrowotne swoich dzieci: "wy*ra się i mu przejdzie", tak i Twoje piesio jakoś przeżyje nadmiar świeżych polskich slodyczy.

Akurat zjadl zanim mamuska jeszcze wrocila. To juz chyba 5 raz cos takiego sie stalo, wiec jakto nieodpowiedzialna i nieopiekuncza matka wylecze go sama. Juz mi wymiotowal wiec jakby pozbyl sie tego czym sie zatrul, mial juz biegunke, teraz tylko musze pilnowac i wlewac mu rosol zeby nie byl odwodniony. Spi u mnie w robocie, za moimi plecami na krzesle. Dobrze ze duzo spacerowalam po Slasku i mi sie tylek jeszcze na tym krzesle miesci.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My wlasnie wracamy z Lowe’s. Kupilismy rolety do calego domu. W przyszlym tyg jakos sie wprowadzamy. Wczoraj wybralismy meble. Wiem ze sie nowym domem chwalilam jakos rok temu ale niestety mielismy przeboje po drodze z nim i dlugo trwal ten proces naszej przeprowadzki. No ale juz na finiszu :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Patipitts napisał:

My wlasnie wracamy z Lowe’s. Kupilismy rolety do calego domu. W przyszlym tyg jakos sie wprowadzamy. Wczoraj wybralismy meble. Wiem ze sie nowym domem chwalilam jakos rok temu ale niestety mielismy przeboje po drodze z nim i dlugo trwal ten proces naszej przeprowadzki. No ale juz na finiszu :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

No wlasnie pamiętałem o nowym domu ale jakos ucichlo i zapomniałem wprosic się na parapetówkę. ;)

Czy Wasze klopoty z zakupem wzbogacily Was o jakies nowe wnioski, przemyślenia?  Jesli mozesz to sie podziel, moze dzieki temu komus z forumowiczów przydadza się cenne wskazówki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...