Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia ‎03‎.‎11‎.‎2019 o 08:34, ilon napisał:

Do mnie nikt nie przyszedl - ale do mojego budynku ciezko sie dostac jak sie jest rezydentem i sie klucza zapomni, a zbyt wielu dzieci nie mamy - naliczylam moze z 5 max. Snieg brzmi strasznie - ja poki co rozkoszuje sie jesienna pogoda. Przez weekend niestety przyszlo mi pracowac, ale mam psy ze soba wiec jakos leci :) 

No coz, nie kazdego stac na zamieszkanie w strzezonej mansion... Moj backyard nawet ogrodzony nie jest... :)

Coz Ty poczniesz z taka kasa za tyle overtimow? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, andyopole napisał:

No coz, nie kazdego stac na zamieszkanie w strzezonej mansion... Moj backyard nawet ogrodzony nie jest... :)

Coz Ty poczniesz z taka kasa za tyle overtimow? :D

LOL, racja. Niestety mieszkania w Metro DC Area do najtanszych nie naleza, no ale coz :P

Do Polski lece, kasa z overtimow juz poszla, reszta pojdzie na boarding dla psow na 2 tygodnie :D 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ana12 napisał:

mamy tu kogoś po studiach z managment information system albo accounting albo finance? Nie wiem co robić w życiu, do marca muszę określić kierunek a czytanie o stanowiskach pracy i ogladanie filmikow na yt niewiele mi pomaga xd #zachciało_się_studiowania

1. zacznij robic cos co Cie interesuje

2.badz  tym dobra

3 badz super dobra w 1 rzeczy [kto jest od wszystkiego to jest do niczego]

4 naucz sie zaprezentowac siebie

5 zarabiaj pieniadze

 

NIE kieruj sie ogladajac filmy na youtube.

jezeli ktos nie ma zadnej szkoly, a umie cos robic bardzo dobrze i umie sie odnalezc na rynku pracy, na 200 % zarobi pieniadze i bedzie zadowolony z zycia.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rety, tak czytam o tych śniegach i deszczach i myśle sobie, że ja się nigdy z CA nie wyprowadzam! U nas nadal 25’C i słońce, tyle tylko że w nocy się mocno schładza... ale kurtki jeszcze nie założyłam. Nie mam zreszta jak bo nadal jestem grubasem po ciąży i w nic się nie zapinam :( 

@ilon jak rozważasz West coast to wpadnij kiedyś do nas w odwiedziny do Baya :) my Cię potem w San Diego odwiedzimy (bo nie wyobrażam sobie żebyś się zdecydowała na te moczary na północy albo piekarnik w Arizonie :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, MeganMarkle napisał:

 

@ilon jak rozważasz West coast to wpadnij kiedyś do nas w odwiedziny do Baya :) my Cię potem w San Diego odwiedzimy (bo nie wyobrażam sobie żebyś się zdecydowała na te moczary na północy albo piekarnik w Arizonie :D )

Widziałaś raz z okien samolotu mokradla wokol Seattle i "sie wymandrzasz". :D Przyjedź kiedyś do pięknej doliny pomiędzy dwoma pasmami gór w Oregon, gdzie mieszkam. Tu jest pięknie!  Od czerwca było może kilka policzalnych opadów deszczu.

 

Ja na @ilon czekam już że trzy lata i nic. Wybiera się jak sójka za morze.

Edytowane przez andyopole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecalem kiedys podzielic sie wrazeniami z mojego pierwszego lotu A350 (sierpniowego). Troche mi sie zapomnialo a dzis przypadkiem natrafilem na filmik z tego wlasnie samolotu.

Generalnie wrazenia pozytywne:

- sporo miejsca na nogi, a krasnalem nie jestem;

- obszerne lazienki;

- cicho, prawie jak w A380;

- jak widac kamery na zewnatrz z kazdej strony. Akurat zrobilem filmik z tej zainstalowanej "pod brzuchem" podczas ladowania w Monachium. Niezapomniane wrazenia akustyczne gdy ok. 22 sekundy piloci wlaczyli "rewersy" (trzeba sie wsluchac).

Co do powietrza w kabinie nie wypowiem sie bo za malo latam zeby zauwazyc roznice w wilgotnosci czy cisnieniu wewnatrz w pierwszym locie.

 

 

 

 

 

Edytowane przez andyopole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...