Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

A masz gdzieś zdjęcia?
Ja uwielbiam programy na HGTV o domach mobilnych i te wszystkie patenty, żeby wszystko zmieścić

085dace18d6fcf4111b98ef6c0fec389.jpg1db771ccac4728520f7a6c7b17332297.jpgd001e4a11aca5247b6eb2eef71bd453e.jpg73ebacad96b68967f5cd18a2458d3b86.jpga805c10bcf90c5fab976ff2a27c9e6e8.jpg

A prosze ;) moze dla niektorych to tylko mobile home ale na moje potrzeby jest wystarczajacy i ma wszystko czego oczekuje od domu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Patipitts napisał:


085dace18d6fcf4111b98ef6c0fec389.jpg1db771ccac4728520f7a6c7b17332297.jpgd001e4a11aca5247b6eb2eef71bd453e.jpg73ebacad96b68967f5cd18a2458d3b86.jpga805c10bcf90c5fab976ff2a27c9e6e8.jpg

A prosze ;) moze dla niektorych to tylko mobile home ale na moje potrzeby jest wystarczajacy i ma wszystko czego oczekuje od domu.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Super!

Ja się nie znam, ale czy to znacza, że  mobile home nie jest na kółkach? Jak taki przenosić...:blink:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super!
Ja się nie znam, ale czy to znacza, że  mobile home nie jest na kółkach? Jak taki przenosić...:blink:?

Nasz przyjechal na lawecie ;) jak widac stoi na podwyzszeniu i w razie checi przewiezienia mozna spowrotem na lawete postawic. W jaki sposob dokladnie nie wiem bo akurat bylam w pracy jak stawiali.




Sent from my iPhone using Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Zuza007 napisał:

Super!

Ja się nie znam, ale czy to znacza, że  mobile home nie jest na kółkach? Jak taki przenosić...:blink:?

Taki dom raczej nie służy do przenoszenia. Nazywa się "mobile" ponieważ jest budowany w fabryce i w dwóch, lub jednej części jest przywozony na miejsce budowy, podłączony do mediów i można się wprowadzać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Patipitts napisał:


Nasz przyjechal na lawecie ;) jak widac stoi na podwyzszeniu i w razie checi przewiezienia mozna spowrotem na lawete postawic. W jaki sposob dokladnie nie wiem bo akurat bylam w pracy jak stawiali.




Sent from my iPhone using Tapatalk

I on przyjechał taki juz pieknie wykończony w środku?

Sorry za może durne pytania, ale nie spotkałam sie wcześniej z czymś takim a zaciekawiło mnie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I on przyjechał taki juz pieknie wykończony w środku?
Sorry za może durne pytania, ale nie spotkałam sie wcześniej z czymś takim a zaciekawiło mnie to.


Tak wiec te pale beda zakryte. Bedzie zrobiony tzw skirting, tez sobie wrzuc w google :) kiedys obmurujemy zeby bylo stabilniej. Jak mowie jeszcze nie jest skonczone.
I tak, dom przyjechal tak jak jest w srodku z tym ze jest popoprawiane juz sporo bo w transporcie sie troche pouszkadzalo. Jeszcze jest pare drobiazgow do naprawienia.


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...