Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, katlia napisał:

No coz wakacje sie skonczyly (dwa przepiekne tygodnie we Wloszech)... i powrot do codziennosci... i mase prania :P

 

8 godzin temu, mola napisał:

To my przejmujemy wakacyjną pałeczkę, za dwa tygodnie ruszamy na urlop :) 

 

7 godzin temu, andyopole napisał:

To sie nam towarzystwo rozjezdzilo…..  Korzystajcie, teraz dobre ceny! 

 

grudzien, Vancouver, na tydzien

pisze mi znajomy, ze rowery, ze rozrywka, ale pewnie bedzie zaje....sniegiem :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ilya_ napisał:

grudzien, Vancouver, na tydzien

pisze mi znajomy, ze rowery, ze rozrywka, ale pewnie bedzie zaje....sniegiem :( 

Właśnie z tego powodu my tniemy prosto na południe w okolice zwrotnika. Oby tylko dziękczynny tłum nas nie zdeptał na O'Harze ani żadnych obsuw pogodowych nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, mola napisał:

Właśnie z tego powodu my tniemy prosto na południe w okolice zwrotnika. Oby tylko dziękczynny tłum nas nie zdeptał na O'Harze ani żadnych obsuw pogodowych nie było.

W Ciupagowie o tej porze roku moze byc pogoda sierpniowa jak i styczniowa. Tego nie wie nikt.  Bylem trzy (moze dwa?) lata temu to bylo cieplutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MeganMarkle - haha chetnie bym podjechala w okolice SF! Bylam tylko raz kilka lat temu i to jeszcze tak mega na budzecie. Jadlam raz dziennie zupke chinska i jogurt, ewentualnie muffinke z chinatown zeby kalorii nabic, a spalam z dwoma kolezankami na jednym full lozku, okno z widokiem na smietniki i szczury. Mimo wszystko bardzo mi sie podobalo ale chcialabym miec okazje poszlajac sie po SF tak na wiekszym ogarnieciu, bogatsza o kilka lat i kilka dolcow.

@andyopole - Andy, no zbieram sie zbieram. Za tydzien wracam do USA z Polski I najprawdopodobniej skocze do Denver na kilka dni moze w lutym. Kochane panie nasze z Colorado, zamarzne, nie zamarzne? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, ilon napisał:

I najprawdopodobniej skocze do Denver na kilka dni moze w lutym. Kochane panie nasze z Colorado, zamarzne, nie zamarzne? :D

Dawaj znac, to moze sie spotkamy. Co do pogody -- moze byc 15 stopni i slonce, moze byc -10 i sniezyca. Nigdy nie wiadomo. (Ale raczej bedzie malo sniegu albo w ogole nie, temperatura okolo 10 stopni - i mozliwie slonecznie. Znacznie zimniej wieczorem oczywiscie.) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...