Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Child Protective Services zjawi sie na wywiad, kiedy to zalezy z jakim "speed" pracuja i co jest w raporcie policji. Na 99.9% po tej jednej wizycie Child Protective Services sprawe zamknie. Tak jak katlia napisala, Twoj "syf" to nic w porownaniu co mozna zobaczyc w amerykanskich domach. Zeby sie mniej denerwowac mozesz wziasc z policji kopie raportu, zeby wiedziec co tam napisali.

  • Dziękuję! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas jednego roku jakis film tarantino krecili. Dostalismy kartke w drzwiach, ze nasza ulica bedzie zamknieta na jeden dzien (oczywiscie otwarta dla mieszkajacych). Pamietam sniezyca byla a oni krecili przed moim domem. Stalam w kuchni i staralam sie cos wychwycic ale po paru minutach znudzilo mi sie. Samochod im utknal w sniegu i starali sie go wypchac. Ale ogolnie cala zaloga super fajna. Moj samochod tez troche utknal w sniegu przed moim domem i zaoferowali sie z pomoca. A ze mam dosc duzy "driveway", to podziekowalam, bo moj nie musial mi centralnie pod drzwiami stac, wazne ze na mej ziemi :) Do dzis nie wiem jaki to film byl. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, barnclose napisał:

Pierwszy sezon Fargo byl swietny. Ciekawe jaki bedzie nowy

 

Będzie Chris Rock (widzieliśmy na własne oczy) i te trochę mniej ładne (8/10) domy w Oak Park :D Póki co kręcą na Euclid/Randolph, bardzo mi nie na rękę bo muszę zmieniać ulubioną trasę do pracy.

 

1 godzinę temu, pelasia napisał:

U nas jednego roku jakis film tarantino krecili. Dostalismy kartke w drzwiach, ze nasza ulica bedzie zamknieta na jeden dzien (oczywiscie otwarta dla mieszkajacych). Pamietam sniezyca byla a oni krecili przed moim domem. Stalam w kuchni i staralam sie cos wychwycic ale po paru minutach znudzilo mi sie. Samochod im utknal w sniegu i starali sie go wypchac. Ale ogolnie cala zaloga super fajna. Moj samochod tez troche utknal w sniegu przed moim domem i zaoferowali sie z pomoca. A ze mam dosc duzy "driveway", to podziekowalam, bo moj nie musial mi centralnie pod drzwiami stac, wazne ze na mej ziemi :) Do dzis nie wiem jaki to film byl. 

 

"Hateful Eight"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam male pytanko, czy moze ktos polecic jakas fajna ksiazke ( mountain guide) o naszych tatrach. Mamy zamiar sie wybrac w tym roku i szukam jakies ksiazki informacyjnej i za zadne skarby znalesc nie moge. Moze jakis dobry tytul polecicie, anoz cos na amazonie znajde. Jak czytam w necie to mam wrazenie, ze sie bardziej zakrecam niz rozkrecam w temacie :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2020 o 01:20, MeganMarkle napisał:

OMG nastraszyłeś mnie jeszcze bardziej :o. Ale przekaże staremu żeby się nie oddalał od huśtawek za bardzo... co za kraj O.O a ja podobno nadopiekuńcza jestem że wszędzie za nią biegam po placu zabaw... ech 

moj menago zostawil prawie 3 letnia coreczke na karuzeli aby sie sama pobawila [ Redwood City kolo SF], a sam gadal przez telefon poza takim mini placem zabaw. Tak sie wkrecil w rozmowe, ze nawet nie zauwazyl funkcjonariuszki policji, ktora sie zainteresowala samym dzieckiem na placu zabaw. Gdy zauwazyl, ze dziecko jest obok policji wszedl na plac zabaw do dziecka.... i podszedl, ale dwojka policjantow mu nie pozwolila...bo niby kim pan jest ?

malo tego...nie mial ze soba nic, zadnego ID, mieszkal doslownie pol bloku od calego miejsca...

zaczelo sie: are u a father ? 

policja musiala to sprawdzic.

moj mengao wyglada srednio......dluga broda, zaspany wiecznie, z wyksztalcnia elektronik, ciagle uje....na bluzka..... do typowego bezdomnego w zasadzie 1 krok.....to postawilo policje w niepewnosc.....

policja postanowila sprawdzic kto to jest, jako, ze przedstawial sie jako ojciec....

zona w pracy, w domu elektornika, kabelki, itp, policja oslupiala jak mozna zyc w takich warunkach [  on sam sie z tego smieje ], zonie to nie przeszkadzalo...

uratowaly go rodzinne zdjecia w domu z coreczka, ktore tam gdzies staly....dali im spokoj....

skocnzylo sie na codziennych odwiedzinach policji...[ powiedzial, ze ok miesiaca ]...pukanie do drzwi, radiowoz kolo domu...powiedzial, ze sasiedzi wzieli ich za patologicza rodzine....

zadnego wiezienia czy innej kary....

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...