Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, ilya_ napisał:

chcialem powiedziec, ze - lubie takie dni jak dzis, niby wszyscy wolne, a ja przy robocie, tzn teraz chwilowo przy forum bo sushi na lunch wiechalo. Cisza, pare osob w pracy, parenascie na caly budynek moze, mozna sie skupic, muzyki posluchac i wiecej roboty odpier.....

 

 

Nie tylko Ty pracujesz. Wolne maja przewaznie obiboki ze szkol wszystkiego szczebla, Poczta a jakze - przeciez panstwowa, banki. Reszta zapiernicza. Roznica taka ze rano korkow nie bylo na I5 oraz I205.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, mcpear napisał:

Odwiedzam na weekend Polskę. Ale tu się nikt do siebie nie uśmiecha w sklepach czy na ulicach. Chyba przywykłem już do tej powszechnej uśmięchniętości wszędzie w USA. Nie wiem czy was to też tak uderza.

Stwierdzam, że w USA jesteś generalnie skazany na pozytywny nastrój. Jak jesteś pytany kilka / kilkanaście razy w ciągu dnia "How you doing" i te kilka / kilkanaście razy w ciągu dnia mówisz "good / great / fine / ok" to na końcu w to uwierzysz.

jak jak bylem ostatnio w PL to wszyscy byli usmiechnieci, nawet bardziej niz tu. Buduje sie ta warszawa. Spotkalem ludzi ze studiow, litry gorzaly laly sie niczym wodogrzmoty mickiewicza....

w uberach: sasha, wolodja, valdislaw, volodymir - taka ciekawostka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, andyopole napisał:

Nie tylko Ty pracujesz. Wolne maja przewaznie obiboki ze szkol wszystkiego szczebla, Poczta a jakze - przeciez panstwowa, banki. Reszta zapiernicza. Roznica taka ze rano korkow nie bylo na I5 oraz I205.

Wypraszam sobie :P Wolne to ludzie biorą bo szkoły nieczynne i dzieci nie ma gdzie zostawić. U mnie dzisiaj normalny dzień pracy na kampusie, ale że szkoły nieczynne to większość ludzi (w tym niżej podpisana) na urlopach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge liczyc jedynie na nasza księgową. Wczoraj nie pytalem czy zrobi pączki. 

Narazie zmieniam bok i leżę dalej. Autostrada I5 zamknięta z powodu wypadku. Jedyna alternatywna droga już zapchana niemiłosiernie. Zamiast stać w korku poleżę sobie dluzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...