Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, pelasia napisał:

Troche wódeczki dla dezynfekcji, czosnek dla zdrowotnosci i ochrony przed osobami nieproszonymi, no i hetbatka z miodem i cytryna na uzupelnienie plynow :P

Zdrowiej nam Andy! 

Dziękuję @pelasia, od samego czytania człowiek zdrowszy się robi. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialem powiedziec, ze :

sprzedawalem pare rzeczy na polonijnym portalu bazarynka [polonijny portal na nyc i okolice]. 

wszedlem w zakladke praca aby zoabczyc jakie prace oferuja rodacy. 

jest bardzo duzo ofert pracy gdzie jest napisane: dobre warunki - sa podane numery telefonow - nic tylko dzwonic, rekawy do gory i do pracy ! 

zadzwonilem na ogloszenie gdzie potrzebowano osob na stolarnie, z doswiadczeniem i pomocnikow z minimalnym.

sciemnilem, ze mam rok doswiadczenia, powiedzialem rozmowcy co robilem w poprzedniej pracy.

Pan zaproponowal mi na poczatek 15 usd za godzine cashem, po czym dodal tak : "jak mi bedziesz pasowal to zwieksze ci do 16, czasem praca w soboty " 

czy to sa dobre warunki ? nie wiem, nie znam sie. 

 

 

 

 

Edytowane przez ilya_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem takie wieści z frontu wizowego od mojej studentki.

Z uwagi na koronowirusa, pierwszą ambasadą, która odwołała wszystkie wizyty do 2 marca był Mediolan, w niedzielę 23 lutego to samo zrobił Rzym. Moja studentka miała jechać na 25 lutego na wywiad do Rzymu i wylecieć w pierwszym tygodniu marca. Wywiad jej skasowali, więc zaklepała kolejny termin na 3 marca i przesunęła lot o tydzień. Wczoraj popołudniu zadzwoniła do niej ambasada i kazała się stawić dzisiaj rano na wywiad w Mediolanie. Wiza przyznana :) 

  • Like 2
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.02.2020 o 10:00, MeganMarkle napisał:

Powiem tak, w mojej okolicy połowa samochodów na ulicy ma naklejki jak ta tutaj. Także hindusów z Doliny Krzemowej już przekonał ;) 

726B4EF5-FC64-4709-A079-A6188E6BD0AB.jpeg

My w okolicy takich zawodnikow nie mamy. Natomiast dzisiaj w pracy swoje 5 minut ma strona http://www.bernietax.com - nie wyglada na to by byla to oficjalna strona, ale jednak przykula nasza uwage. Dzielimy sie rezultatami miedzy soba (i niewybrednymi komentarzami), zwlaszcza ze strona gdzies tam sie chwali "Get an idea about how much you'll save with Bernie's tax plan" i ma linki by wspierac Sandersa. Nasz wybor jest raczej jasny, tak jak i calego stanu, zas niestety mamy tylko 3 electoral votes:(

 

Bernie's tax plan.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...