Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, ilon napisał:

Ok kochani forumowicze, czekam na zdjecia paczkow! Chwalcie sie ile dzisiaj wjechalo :D 

Jeszcze tylko trzeba znalezc cos co przypomina paczki...

Aczkolwiek musze powiedziec ze lokalny donut shop mial paczki i byly calkiem legit - spokojnie by w PL przeszly i to byly nawet lepsze od takich z przecietnego sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, andyopole napisał:

Moge liczyc jedynie na nasza księgową. Wczoraj nie pytalem czy zrobi pączki. 

Tak to juz jest z tymi ksiegowymi, zawsze mozna na nie liczyc :D 

Godzinę temu, mola napisał:

U mnie tłusty czwartek dopiero w sobotę :) 

Czemu w sobote?

Godzinę temu, kzielu napisał:

Jeszcze tylko trzeba znalezc cos co przypomina paczki...

Aczkolwiek musze powiedziec ze lokalny donut shop mial paczki i byly calkiem legit - spokojnie by w PL przeszly i to byly nawet lepsze od takich z przecietnego sklepu.

Brzmi super! Ja w sumie moglam podskoczyc do polskiego sklepu ale taka zarobiona bylam, ze dopiero dzisiaj rano zczailam ze to tlusty czwartek :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bliziutko nas jest Firecakes, mąż dziś wyskoczył i przyniósł nam "blood orange jelly paczki" - zadziwiająco dobre! Niesłodkie ciasto (jestem w szoku, tu jest USA, szklanka cukru to podstawa każdej potrawy, nawet niesłodkiej) i b. smaczne słodkie nadzienie. Blood orange to chyba im się przyśniło, ale malinowe nadzienie jest znakomite :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku ani nawet 1 pączka nie zjadłam :( miałam w czwartek rano wyrywaną ósemkę i póki co jestem w stanie tylko płynne formy pożywienia przyjąć a i to mi nie wchodzi bo jakoś niewygodnie z tą opuchlizną... :( ale twojego domowego pączka @mola to bym zjadła nawet bez zębów! Aż się ślinie na sam widok zdjęcia :rolleyes:

a tak z innej beczki, czy ktoś z was miał w usa wyrywane zęby? Czy to jest normalne ze dostaje się po tym receptę na antybiotyk i opioidowy lek przeciwbólowy? Niebardzo rozumiem sens. Boli owszem, ale ibuprom mi wystarczył. A z tym antybiotykiem to chyba powinni poczekać i przypisać tylko w razie infekcji... traktowanie antybiotyku jak profilaktykę nie wydaje mi się rozsądne. Nie wzięłam :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...