Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, olmeca napisał:

By urlop się udał to polecam wybrać każde inne góry i najlepiej jak najdalej od Tatr. Niestety na dzień dzisiejszy to tam już są kolejki, do kolejek po coś lub do czegoś.

tatry mozna jak najbardziej....jesli sie nie lubi tlumow, polecam miejsca gdzie ich nie ma....

w tatrach zachodnich bylem 1 raz, zupelnie inne tatry.....

nie ma takich tlumow na szlakach np np na kasprowy wierch w 1 i  2 strone nie bylo tragedii, ale na samej gorze ? 

szlak na rysy zawalony, pisalem

w tym roku moze bede w taterkach w sierpniu.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, Łukasz90 said:

Ja jakoś darze sympatią Krynicę a z innych to Wisła i Szczyrk , Bieszczady tez fajne są.

Zgadzam się w pełni, aczkolwiek ja pochodzę z Beskidu wiec może jestem nieobiektywna bo mam sentyment ;) 

w Tatrach byłam tylko raz i więcej się nie wybieram - człowiek na człowieku na każdym szlaku. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedzam na weekend Polskę. Ale tu się nikt do siebie nie uśmiecha w sklepach czy na ulicach. Chyba przywykłem już do tej powszechnej uśmięchniętości wszędzie w USA. Nie wiem czy was to też tak uderza.

Stwierdzam, że w USA jesteś generalnie skazany na pozytywny nastrój. Jak jesteś pytany kilka / kilkanaście razy w ciągu dnia "How you doing" i te kilka / kilkanaście razy w ciągu dnia mówisz "good / great / fine / ok" to na końcu w to uwierzysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mnie w pierwszych dniach pobytu jak na wariatke patrza, bo chodzę z bananem na gebie :D tez jakos do tej uprzejmosci(sztucznej czy nie, prosze sie nie klocic :rolleyes:) juz przywyklam i jakos mi jej PL brak. 

 

A tak przy okazji, mam juz pierwsza gre NHL za sobą. Wybralismy sie w czwartek i bylo super. Chociaz ja jakos fanem hokeja nie jestem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pelasia napisał:

Na mnie w pierwszych dniach pobytu jak na wariatke patrza, bo chodzę z bananem na gebie :D tez jakos do tej uprzejmosci(sztucznej czy nie, prosze sie nie klocic :rolleyes:) juz przywyklam i jakos mi jej PL brak. 

 

A tak przy okazji, mam juz pierwsza gre NHL za sobą. Wybralismy sie w czwartek i bylo super. Chociaz ja jakos fanem hokeja nie jestem. 

No cóż, ten uśmiech już nam chyba zostanie na zawsze. Jak w tym szkolnym dowcipie: "Pani nauczycielka pyta: Kowalski no i z czego sie smiejesz? Na to on, psze pani, ja sie nie śmieję,  ja mam taki glupi wyraz twarzy...".

 

Na imprezach typu NHL czy koszykowka, jako malo ortodoksyjny kibic lubie obserwowac "drugi plan". Kiedys bylem na meczu Portland Blaizers vs Houston Suns gdy jeszcze grał tam Gortat. Masa ludzi nie siedziała na widowni lecz w barach, pijąc piwo, wciągając frytki i obserwując mecz na monitorach.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 hours ago, mcpear said:

Odwiedzam na weekend Polskę. Ale tu się nikt do siebie nie uśmiecha w sklepach czy na ulicach. Chyba przywykłem już do tej powszechnej uśmięchniętości wszędzie w USA. Nie wiem czy was to też tak uderza.

Miałam tak samo jak wróciłam do PL z W&T - szok jak niemili i chamscy są ludzie na ulicy... i wszędzie w sumie. Później efekt ten się powtarzał przy każdej podróży do USA. Zderzenie z polską rzeczywistością boli :p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...