Skocz do zawartości

Prezydent Donald Trump - wydarzenia


ilya_

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, andyopole said:

Albo Chloroxem czy innym Lysolem.... pozostaje życzyć zdrowia pajacoei i niech już idzie na emeryturę gdy wyzdrowieje.

enema z chlorkiem dla prezydenta, i po covidzie. sam to sugerowal.

Ja tam nie wierze ze jest chory. To jest manewr przerazonej kapmanii. Schowaja go na 2 tygodnie, a w miedzyczasie obywatele zapomnieja troche o tej debacie w ktorej sie tak skompromitowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enema z chlorkiem dla prezydenta, i po covidzie. sam to sugerowal.

Ja tam nie wierze ze jest chory. To jest manewr przerazonej kapmanii. Schowaja go na 2 tygodnie, a w miedzyczasie obywatele zapomnieja troche o tej debacie w ktorej sie tak skompromitowal.
Całkiem możliwe że nawet nie na dwa tygodnie . Może czasem wyjść już w przyszłym tyg uzdrowiony i dawał by tym sygnał (As z rękawa na śpiącego Joe )podejrzewam dość mocny że tylko on się nadaje na to stanowisko bo ma końskie zdrowe i nawet chiński wirus go nie przemoże na tej funkcji.

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem tych co nie wierza w chorobę - trudno wierzyć gościowi, który codziennie stale i notorycznie kłamie. Myślę żę jakby kłamał i chciał się schować to wymyśliłby inną chorobę na 2 tygodnie aby odsunąć się od debaty a nie COVID-19

Nie chcę osądzać tego, ale uważam że choroba jest bardziej "wbrew" niż "na rękę" dla PDT. Podczas debaty robił co mógł aby zdeprecjonować znaczenie pandemii - teraz już tego nie uniknie w kolejnych debatach o ile ta 15ego będzie miała miejsce.

PDT zyskuje przez kontakty bezpośrednie z wyborcami - jego wiece, debaty i wystąpienia to tak na serio największa szansa do odrobienia strat (o ile takowe w kluczowych stanach: FL, PA w ogóle istnieją). Uziemienie gościa niestety powoduje, że tych spotkań nie będzie. Sztabowcy raczej rwią włosy z głowy dzisiaj.

To, że FLOTUS też jest stestowana pozytywnie gra na jego korzyść - uniknie wszelkich oskarżeń, że z Melanią to papierowe małżeństwo. Myślę, że jeśli gdzieś oszukuje w tej całej chorobie to prędzej na testach Melanii (aczkolwiek też wydaje mi się to mało prawdopodobne), która może tylko zgodziła się wizerunkowo powiedzieć że ma wynik pozytywny.

A VPMP? Debata z KH w środę. Współczuję mu mówiąc szczerze. KH ma szansę na niezłe show. Chyba kupię popcorn i sodę / pop / coke ;) Tę dębatę zamierzam obejrzeć

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minutes ago, mcpear said:

Nie chcę osądzać tego, ale uważam że choroba jest bardziej "wbrew" niż "na rękę" dla PDT. Podczas debaty robił co mógł aby zdeprecjonować znaczenie pandemii - teraz już tego nie uniknie w kolejnych debatach o ile ta 15ego będzie miała miejsce.

Fakt. Ale zobacz: nikt juz nie mowi o jego podatkach ani o prosbie do Proud Boys "stand by" itp. Teraz wszyscy rozmawiaja jak wazna jest jego choroba, bo on jest taki wazny. Ton dziennikarzy dyskutujacych o trumpie jest zupelnie inny. A to jest na reke dla kampanii. 

Edytowane przez katlia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam mieszane uczucia - w sumie podsumowuje obecny stan polityki - ze obywatele kwestionuja ogolno dostepne informacje na temat stanu zdrowia prezydenta - ale jak z dwa (lata ?) temu byl w "perfect health" czy jak tam dokladnie to opisali bo jego badaniach w Walter Reed, to trudno teraz we wszystko wierzyc.

Mysle ze to jakas rozpaczliwa deska ratunku dla ewidetnie tonacej kampanii - a nawet jak nie to beda mocno kombinowac zeby cos takiego z tego wyszlo - aczkolwiek cos sensownego tylko sie da ukleic dla tych zupelnie nie myslacych bo idioty wiekszego chyba z siebie zrobic nie mogl - z dostepem do testow ktory ma.

Slabo tylko ze poki co ma mild symptoms (jezeli to prawda).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...