Skocz do zawartości

Prezydent Donald Trump - wydarzenia


ilya_

Rekomendowane odpowiedzi

24 minutes ago, Halyna said:

Fakt :  Amerykańska para prezydencka została przetestowana na obecność wirusa Covid-19 po tym jak jedna z jego doradców (doradczyń?) poinformowała Biały Dom o wykryciu u niej przedmiotowego wirusa. 

Prezentowana przez Ciebie merytoryka wypowiedzi wpisuje się w kolejną falę Fake Newsów przemycanych w ten czy inny sposób w przekazach mediów/środowisk wspierających opozycję ;)

 

A mnie by to wcale nie zdziwiło - biorąc pod uwagę skłonności PDT do konfabulacji (mówiąc delikatnie :P).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Zuza007 said:

A mnie by to wcale nie zdziwiło - biorąc pod uwagę skłonności PDT do konfabulacji (mówiąc delikatnie :P).

Jak to mówią, każdy ma swoją ulubioną teorię spiskową. Jak w UK paru zaczęło chorować w rządzie, na czele z samym Borysem, to słyszałem, ze pandemia to spisek Chińczyków i liberałów aby wykończyć tych walczących o ocalenie zachodniej cywilizacji... A teraz Trump... Hmmm... przypadek? ;) 
 

A poważnie, dla kampanii to musi być katastrofa. Wirusa zepchnąć na drugi czy trzeci plan się już teraz w żaden sposób nie da... Odpadają wiece, zdecydowanie najmocniejsza strona Trumpa gdzie czuje się jak ryba w wodzie, obraz ,macho” pada w gruzy, no i oczywiście to kolejna wtopa administracji pokazująca jej niekompetencje  - albo Trumpa który był nieostrożny, albo tych niżej którzy czegoś nie dopilnowali.

Wiek i otyłość mu nie pomagają, i zobaczymy jak choroba się potoczy, ale chyba śmiało można założyć, ze będzie to nawet w najlepszym przypadku trwało długie tygodnie. Zatem to wiele zmienia, choć jeszcze niewiadomo dokładnie jak... Myśle, ze konstytucjonaliści rzucili się dziś do książek... No i parę osób przypomniało sobie, ze... gdzieś lecz niewiadomo gdzie... dalej istnieje Mike Pence. 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, ze tak naprawde wirusa nie ma, tylko mowi, ze ma tylko po to zeby za kilka tygodni powiedziec, ze wirus to pikus i wyleczyl sie hydroksychlorochina   
Być może bierze przykład z naszego Szumowskiego 488e5ea5f78d6d1e5b10412d59c63cdd.jpg

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...