Skocz do zawartości

Prezydent Donald Trump - wydarzenia


ilya_

Rekomendowane odpowiedzi

5 hours ago, katlia said:

Mialam wrazenie ze wynegocjowala nowy postnup wkrotce po wygraniu prezydentury. Bardzo korzystnie, podobno, w porownaniu z oryginalnym prenup, zwlaszcza kiedy wyszly na jaw pussygate, Stormy Daniels, prostytutki itp. Napewno postnup wymagal ze zostanie z nim przynajmniej do 2024... bo on napewno nie przewidzial ze nie wygra re-election. Ja uwazam, ze Melania nie odejdzie od niego. Po co? Napewno dostanie wiecej jezeli z nim zostanie a i tak spia w oddzielnych sypialniach, w ciagu dnia on bedzie na polach golfowych, wiec duzo nie beda sie widziec nawet mieszkajac "razem." A Mara Lago jest na tyle duze ze Melania moze miec caly harem kochankow ktorych donald nawet nie zauwazy. Zwlaszcza jezeli wsadza go do ciupy. (It won't happen, but a girl can dream.)

Tez mi się tak wydaje. Ich małżeństwo to fikcja, ale nie ma sensu się rozwodzić. Ta prezydentura jej była nie na rękę, bo musiała się z nim publicznie pokazywać, ale teraz wszystko wróci do czasów z przed. Będą mieć oddzielne piętra, jeśli wogóle będą w tym samym budynku lub mieście, widzieć się nie muszą i nikt się o kasę nie będzie użerać. 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 1/10/2021 at 6:06 AM, mcpear said:

Ale to są wróżenia z fusów. Z ręką na sercu przyznaj się czy w 2016 po porażce Hilary obstawiałeś, że tym kto wygra prawybory w 2020 i co więcej wygra wybory będzie Joe Biden?

W życiu! Myślałem, że jest spalony po tym jak się przyczepiono do jego „creepy grandpa touch” jeszcze w końcówce kadencji Obamy....

...parę lat później, gdy znowu coś podobnego wypłynęło, a „hashtag me too” był w pełnym rozkwicie, w najśmielszych wyobrażeniach nie widziałem go jako kogoś kto będzie mieć jakąkolwiek szansę w prawyborach liberalnej i nowoczesnej skądinąd partii... 

Życie zweryfikowało moje naiwne wyobrażenia - obóz trumpowski nie był w pozycji aby go z tej strony atakować, bo Trump był jeszcze gorszy, a liberałowie pod tym względem okazali się wyjątkowo giętcy - old, creepy white dude is fine as long as he says what we want to hear!... Okazało się to z politycznego punktu widzenia skuteczne, co akurat Demokratom trzeba przyznać. Zostało w ich partii jeszcze trochę machiavellizmu.

Zatem absolutnie, wszystko na 2024 to wróżenie z fusów. Ale w moich fusach - jako wygranego primaries nadal widzę Pence’a. 

Edytowane przez rzecze1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.whitehouse.gov/presidential-actions/proclamation-terminating-restrictions-entry-certain-travelers-schengen-area-united-kingdom-republic-ireland-brazil/

tl;dr terminated effective at 12:01 a.m. eastern standard time on January 26, 2021

  1. Proclamation 9993 of March 11, 2020 (Suspension of Entry as Immigrants and Nonimmigrants of Certain Additional Persons Who Pose a Risk of Transmitting 2019 Novel Coronavirus)
  2. Proclamation 9996 of March 14, 2020 (Suspension of Entry as Immigrants and Nonimmigrants of Certain Additional Persons Who Pose a Risk of Transmitting 2019 Novel Coronavirus)
  3. Proclamation 10041 of May 24, 2020 (Suspension of Entry as Immigrants and Nonimmigrants of Certain Additional Persons Who Pose a Risk of Transmitting 2019 Novel Coronavirus)
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Xarthisius said:

https://www.whitehouse.gov/presidential-actions/proclamation-terminating-restrictions-entry-certain-travelers-schengen-area-united-kingdom-republic-ireland-brazil/

tl;dr terminated effective at 12:01 a.m. eastern standard time on January 26, 2021

  1. Proclamation 9993 of March 11, 2020 (Suspension of Entry as Immigrants and Nonimmigrants of Certain Additional Persons Who Pose a Risk of Transmitting 2019 Novel Coronavirus)
  2. Proclamation 9996 of March 14, 2020 (Suspension of Entry as Immigrants and Nonimmigrants of Certain Additional Persons Who Pose a Risk of Transmitting 2019 Novel Coronavirus)
  3. Proclamation 10041 of May 24, 2020 (Suspension of Entry as Immigrants and Nonimmigrants of Certain Additional Persons Who Pose a Risk of Transmitting 2019 Novel Coronavirus)

Warto w tym kontekscie dodac tego tweeta:

czyli to co zamierza nowa administracja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, marta246 said:

WOW!!! Czyli nic z tego? :( Dalej nie będzie można lecieć....

No zobaczymy. To, ze sobie jakas Pani "cwitla" jeszcze policy nie czyni. A swoja droga nowa administracja miala nie wydawac rozporzadzen przez Twittera, bo Tak Trump robil i to jest be... Nawet do inauguracji nie wytrwali w tym postanowieniu noworocznym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Xarthisius said:

A swoja droga nowa administracja miala nie wydawac rozporzadzen przez Twittera, bo Tak Trump robil i to jest be... Nawet do inauguracji nie wytrwali w tym postanowieniu noworocznym :)

Zupelnie mnie to NIE dziwi. Chcac nie chcac social media to jest metoda komunikacji w 21m wieku. Jezeli administracja chce miec kontakt z publicznoscia to powinna uzywac social media tak samo jak press releases i press briefings. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, katlia napisał:

Zupelnie mnie to NIE dziwi. Chcac nie chcac social media to jest metoda komunikacji w 21m wieku. Jezeli administracja chce miec kontakt z publicznoscia to powinna uzywac social media tak samo jak press releases i press briefings. 

OK. Mozna wrzucic na TT jakas opinie na temat politycznego rywala ale oglaszac decyzje panstwowe? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, katlia said:

Zupelnie mnie to NIE dziwi. Chcac nie chcac social media to jest metoda komunikacji w 21m wieku. Jezeli administracja chce miec kontakt z publicznoscia to powinna uzywac social media tak samo jak press releases i press briefings. 

Mnie tez nie dziwi, ale ja nie spedzilem ostatnich 4 lat twierdzac, ze oglaszanie decyzji na twiterze to upadek moralny i zachowanie ponizej godnosci urzedu prezydenta i ze jak nasz prawdziwy Maz Stanu przyjdzie i przywroci pokoj we Wszechswiecie to my nie bedziemy tak robic!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...