Skocz do zawartości

Wypełnianie wniosku DS-260


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, panlukasz napisał:

Czesc, tez zostalem wylosowany z nr 31k. Chce sie upewnic w sprawie wypelnienia wniosku ds260, otoz czy mam tlumaczyc na angielski nazwy moich pracodawcow, nazwe szkoly itp. czy wpisywac nazwy polskie? Bez polskich znakow oczywiscie.

 

Prosimy o zdawanie pytań związanych z wygraną w loterii w osobnym wątku: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, panlukasz napisał:

Czesc. Chce sie upewnic w sprawie wypelnienia wniosku ds260, otoz czy mam tlumaczyc na angielski nazwy moich pracodawcow, nazwe szkoly itp. czy wpisywac nazwy polskie? Bez polskich znakow oczywiscie.

Masz je tłumaczyć na j.angielski. 

I proszę zadawaj pytanie w innym temacie, Jackie podała linka do tego tematu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, panlukasz napisał:

Czesc. Moglby mi to ktos przetlumaczyc, bo nie wiem jak to wpisac w ds260  "liceum profilowane w Zespole Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego"

Nikt w USA nie wie co to znaczy "liceum profilowane w Zespole Szkół Zawodowych" Na miejscu gdzie pytaja o high school/secondary education pisz Liceum Jana Ruszkowskiego albo Liceum Ruszkowskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, panlukasz napisał:

Czesc. Moglby mi to ktos przetlumaczyc, bo nie wiem jak to wpisac w ds260  "liceum profilowane w Zespole Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego"

Ważne że masz papier na srednie wykształcenie, jeśli spełnia wymagania wizowe dokładność tłumaczenia ma znaczenie drugorzędne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie , we wniosku ds 260 na ostatniej stronie jest pytanie czy ktoś pomagał w wypełnieniu aplikacji? Wypełniam dla 3,5 rocznej córki , czy mam zaznaczyć że tak i wpisać swoje dane jako osoby która pomagała i stopień pokrewieństwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, paan napisał:

Witam, mam pytanie , we wniosku ds 260 na ostatniej stronie jest pytanie czy ktoś pomagał w wypełnieniu aplikacji? Wypełniam dla 3,5 rocznej córki , czy mam zaznaczyć że tak i wpisać swoje dane jako osoby która pomagała i stopień pokrewieństwa?

Tak 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o podpowiedź. Co wpisać w pytaniu : Czy posiadasz wszystkie szczepienia wymagane prawem USA?? Czytając forum niektórzy mówią ,że najlepiej zrobić badania i szczepienia przed samym interview ponieważ wiza ma ważność 6 miesięcy od daty badań  lekarskich. Czy należy wpisać w okienku ( dodatkowe informacje ) , że zrobię wymagane szczepienia po ustaleniu terminu interview ?? ( Bo przecież nie wiadomo czy w ogóle  zaproszą mnie na rozmowę z numerem 23 xxx ) I jak myślicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...