Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, ilon napisał:

 zapytaj kolezanki czy ma jakies korzenie hahah. 

Za każdym razem jak robię fotkę do loterii wizowej z ciekawości przepuszczam je przez program znajdujący bliźniaków na świecie i znajduje Iran , Irak Turcja , wszystkie inne krjae muzułmańskie a u mnie nikt w rodzinie przynajmniej do 3 pokolenia nie pochodzi z tych krajów, jeszcze przy pierwszym zdjęciu zrozumiem bo byłem naprawdę mocno opalony to przy pierwszym i ostatnim kompletnie nie. 

Taka ciekawostka jeszcze brat dostał dziś w cukierni babeczki , które stawia sie an grobach jutro. Coraz bardziej tradycja meksykańska do nas przechodzi... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Łukasz90 napisał:

Za każdym razem jak robię fotkę do loterii wizowej z ciekawości przepuszczam je przez program znajdujący bliźniaków na świecie i znajduje Iran , Irak Turcja , wszystkie inne krjae muzułmańskie a u mnie nikt w rodzinie przynajmniej do 3 pokolenia nie pochodzi z tych krajów, jeszcze przy pierwszym zdjęciu zrozumiem bo byłem naprawdę mocno opalony to przy pierwszym i ostatnim kompletnie nie. 

Taka ciekawostka jeszcze brat dostał dziś w cukierni babeczki , które stawia sie an grobach jutro. Coraz bardziej tradycja meksykańska do nas przechodzi... 

Polska ma tak bogatą historię kontaktów z Turkami, Tatarami i innymi bisurmanami ze niewykluczone ze któryś z nich zostawił swoje geny na naszym słowiańskim padole...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Łukasz90 napisał:

Taka ciekawostka jeszcze brat dostał dziś w cukierni babeczki , które stawia sie an grobach jutro. Coraz bardziej tradycja meksykańska do nas przechodzi... 

Panie, jaka meksykańska? O dziadach Pan słyszał? Za wikipedią:

W ramach obrzędów dziadów przybywające na "ten świat" dusze należało ugościć, aby zapewnić sobie ich przychylność i jednocześnie pomóc im w osiągnięciu spokoju w zaświatach. Podstawową formą obrzędową było karmienie i pojenie dusz (np. miodem, kaszą, jajkami, kutią i wódką) podczas specjalnych uczt przygotowywanych w domach lub na cmentarzach (bezpośrednio na grobach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ilon napisał:

 

Ja w tamtym roku bylam w weekend przed Halloween w NYC. Bylo super. Dzisiaj smigam do Philly!

 

w nyc okres halolin jest niesamowity.

parada ze strojami jest chyba najlpesza ze wszystkich parad tematycznych jakie sa w tym miescie. Co wiecej strasznie ciezko sie dostac do glownej ulicy na ktorej jest parada...piekne stroje i swietna atmosfera ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.10.2018 o 15:52, ilon napisał:

Jak tak przegladalam te fotki to wiekszosc z nich wyglada jakby szla na jakis portal z ogloszeniami, ale cos tam znalazlam. Chcialam zeby na selfikach bylo widac makijaz, ktory ogarnialam prawie godzine, ale bez maksymalnego zooma sie nie da i jakosc taka srednia. Prosze bardzo!  

 

64y6dioaf636.jpeg

O opcji dawania "lajków" zazwyczaj nie pamiętam, ale tu pamiętałem i lajka dałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...