Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Xarthisius napisał:

W sumie fajnie, ze to tak zalezy od "nastrojow". Jeszcze rozumiem firmy, ktore produkuja cos materialnego: produkcja stoi, to nie ma zysku, ale w przypadku firm IT spadek o 10-12% w ciagu tygodnia? Ci programisci w domu, az tak sie op!@#laja?

panowie z tym opier%#$%^%^ sie programistow to sobie wypraszam. 

8 h dzis bite zrobilem [ piatek jest ], teraz jeszcze do 8,9 pm projekcik dodatkowy na boku. 

jutro takze do pracy

 

Edytowane przez ilya_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, haneczka019 napisał:

Taaak, warto być świadomym i się dokształcić w pewnych kwestiach. Popularna grypa i jej powikłania "koszą" ludzi równo, ale jakoś o tym wszyscy zapominają i dają się ponieść fali sensacji.

Z kazdym nowym wirusem jest i bedzie tak samo - w porownaniu z grypa czy innymi znanymi juz chorobami statystyki smiertelnosci nie beda w poczatkowej fazie szokujace... A w wiekszosci przypadkow, nawet w dalszych etapach, zniwo smierci nie bedzie nadzwyczajne... ale...

...ale... problem polega na tym, ze mozliwosci i ograniczenia takiej powiedzmy grypy - znamy bardzo dobrze. Natomiast mozliwosci rozwoju kazdego nowego wirusa, zakazenia, ponownego zakazenia, smiertelnosci, mozliwych przyszlych mutacji, to jest wszystko niewiadoma. I to nie sam wirus wywoluje panike, ale fakt, ze tak malo jeszcze wiemy.

Dzis nikt nie wie jak sie sprawa rozwinie, sam sklaniam sie do tego co piszesz - ze skonczy sie jak z SARSEM czy innymi "scares"...ale to jest tylko moj psychiczny wybor, nic wiecej. Bo nikt jeszcze nic nie wie, a jak mowi, ze wie, to oszukuje - innych, lub takze siebie.

Na dzis dzien mozna co najwyzej obstawiac zaklady.

Co bym powiedzial to to, ze reakcja rynkow jest troche niepokojaca. Roznorakie instytucje finansowe, czy jak kto woli - "banksterzy", sa zazwyczaj dobrym papierkiem lakmusowym, kanarkiem w kopalni... czy tez - szczurem na okrecie... Szczury sa juz w ruchu jak zwykli pasazerowie okretu jeszcze pija szampana przy grajacej orkiestrze...

Ale.. nie pozostaje nam nic innego jak czekac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie o ile się nie jest po 60 z cukrzyca, astma lub chorym sercem to wirusa nie ma co się obawiać. Światowej paniki natomiast obawiam się bardzo, niestety już się zaczęła i leci jak domino, Dow Jones pikuje i będzie nadal pikował i żadna analiza fundamentalna nie ma tu nic do rzeczy, giełda to ludzie a ludzie to emocje. Wszystko to już od dawna jechało sztucznie na sterydach i teraz posypie się jak domek z kart... od dawna wszystkim mówię że kryzys na miarę „Great Depression” jest tuż za rogiem i nikt nigdy nie wierzy. No ale dla mnie tez bardzo słaby moment bo właśnie miałam prace zmieniać i się przeprowadzać, teraz myśle ze może kiepski moment na rzucanie pracy? :( A zapasy na potencjalna kwarantannę już zrobiłam, żarcia pod dostatkiem, nie zmarnuje się ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, MeganMarkle napisał:

Fingers crossed :D mój mąż już się napalił na przeceny ale zobaczymy...

Sledze real estate w Bay Area, glownie Piedmont, Oakland, Kensington i El Cerrito... jakiegos trendu przecen jeszcze nie zauwazylam, ale nigdy nie wiadomo... Fingers crossed --  dla mnie tez :)        

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, MeganMarkle napisał:

Wg mnie o ile się nie jest po 60 z cukrzyca, astma lub chorym sercem to wirusa nie ma co się obawiać.

Zapomnialas najwazniejszego: palacy maja wieksza szanse na powazna chorobe/smierc. To jest jedna teoria dlaczego w Chinach tyle ludzi zmarlo - bo oni pala, i to duzo. (50% wszystkich papierosow na swiecie sa sprzedane w Chinach.) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...