Skocz do zawartości

Co o tym myślicie ? [Zniesienie wiz]


stars & stripes

Rekomendowane odpowiedzi

4 hours ago, cee said:

Oni wrócą bo w Polsce jest taki dobrobyt że ludzie wracają emoji6.png

Dokładnie tak! PiS piał ostatnio jak to masowo wracają do Polski z emigracji lekarze i pielęgniarki bo jest tak zajebiscie w kraju - a kolejki do lekarza coraz mniejsze! To się nazywa brak kontaktu z rzeczywistością <facepalm>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 491
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
39 minut temu, MeganMarkle napisał:

Dokładnie tak! PiS piał ostatnio jak to masowo wracają do Polski z emigracji lekarze i pielęgniarki bo jest tak zajebiscie w kraju - a kolejki do lekarza coraz mniejsze! To się nazywa brak kontaktu z rzeczywistością <facepalm>

Wracają, a jakże!  Po resztę rzeczy...  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę jak w "Good Bye Lenin". Nie wiem czy pamiętacie taką scenę co syn bohaterki kręcił fejkowe wiadomości. I jednym z nich było, że NRD otwarło granicę i lud pracujący RFNu masowo migruje do NRD za dobrobytem i szczęściem szturmując przejścia graniczne aby osiedlić się na stałe w kraju wiecznej szczęśliwości. Poziom oderwania od rzeczywistości podobny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minutes ago, katlia said:

Dobry film, polecam tym ktorzy nie wiedzieli. Jest na Netflix DVD

Owszem, super film. Pamietam, że widziałam go w kinie w oryginale, bo akurat studiowałam w Niemczech wtedy. Równie dobry film z tym samym aktorem to „Die fetten Jahre sind forbei”, angielski tytuł to chyba „The Edukators”. Polecam B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Miszczo1212 napisał:

Czy ktoś mi podpowie, miałem 2 odmowy wizy i za 3 razem dostałem , byłem w stanach 1 i po trzech tygodniach wyjechałem do PL  i jak moja wiza straci ważność to mogę podróżować na esta czy muszę ubiegać się o nowa? 

Możesz ubiegać się o ESTA, jak Ci system zatwierdzi - możesz podróżować na ESTA. Jak nie zatwierdzi - idziesz po wizę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...